Villeroy & Boch Architectura vana 170x75cm, bílá (UBA170ARA2V-01)
Kód: M63391Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Architectura:
Užijte si maximum svobody při zařizování své koupelny - s všestrannou ucelenou kolekcí Architectura. Vybírejte z geometrických tvarů, mnoha velikostí a různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.
Technické údaje:
- Materiál: akrylát
- Barevné provedení: bílá Alpin
- Rozměry: 170x75x48 cm
- Objem vč. 1 osoby: 210 l
- Hmotnost: 23 kg
- Průměr odpadu: 52 mm
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a sada noh nejsou standardní součástí dodávky a je nutné je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 4047289141587 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Architectura |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 210 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
