Villeroy & Boch Architectura umývátko 50x38 cm, otvor pro baterii, bez přepadu, bílá Alpin (43735101)
Kód: M77878Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Architectura:
Užijte si maximum svobody při zařizování své koupelny - s všestrannou ucelenou kolekcí Architectura. Vybírejte z geometrických tvarů, mnoha velikostí a různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.
Technické informace:
- barva: bílá Alpin
- instalace: nástěnná
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava a polosloup nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.9 kg |
| EAN: | 4051202483777 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Architectura |
| Typ umyvadla: | umývátko,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 38 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
