Villeroy & Boch Architectura umyvadlo 60x47 cm, otvor pro baterii, bez přepadu, CeramicPlus, bílá Alpin (418861R1)
Kód: M77826Detailní popis produktu
Série Villeroy & Boch Architectura:
Užijte si maximum svobody při zařizování své koupelny - s všestrannou ucelenou kolekcí Architectura. Vybírejte z geometrických tvarů, mnoha velikostí a různých instalačních variant a dodejte své koupelně nezaměnitelný charakter. Vše navíc s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty.
Technické informace:
- otvor pro baterii: 1 proražen, 2 předražené (v případě použití 3-otvorové baterie je třeba předražené otvory prorazit)
- barva: bílá Alpin
- povrchová úprava: CeramicPlus
- instalace: nástěnná - možno kombinovat se sloupem nebo polosloupem
UPOZORNĚNÍ: Odpadová souprava, sloup ani polosloup nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v PŘÍSLUŠENSTVÍ.
Villeroy & Boch CeramicPlus:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 19.5 kg |
| EAN: | 4051202342579 |
| Značka: | Villeroy & Boch |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Architectura |
| Typ umyvadla: | závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Výška: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
