Sanela Stojánková vysoká umyvadlová směšovací baterie s elektronikou ALS, 24 V DC SLU 60 (03600)
Kód: M162510Detailní popis produktu
Vlastnosti
- úsporný perlátor, průtok 6 l/min
- hygienický proplach
- možnost jednorázového nastavení regulace teploty vody a následné zaslepení víčkem
- je určena pro umyvadla na desku
- maximální výška umyvadla 150 mm
- elektromagnetický ventil je integrován v těle baterie
- je určena pro přívod teplé a studené vody, nastavení teploty páčkou
- reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně okamžitým spuštěním vody
- k vypnutí vody dojde po vyjmutí rukou po uplynutí nastavené doby (možno nastavit v rozsahu 0,25 - 7,75 s)
- bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
- možnost přepnutí do režimu START/STOP
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
Technické údaje
| Ovládání | infračervené |
|---|---|
| Napájení | 24V DC |
| Regulace teploty | se směšovací kartuší |
| Materiál | chrom |
| Dosah: | standardně 0,13 - 0,19 m, v režimu START/STOP 0,05 - 0,15 m |
| Doporučený pracovní tlak: | 0,1 - 0,6 MPa |
| Průtok: | 6 l/min. (inf. údaj) |
| Vstup vody: | vnější závit G 1/2" |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
Rozsah dodávky
SLU 60 - obj. č. 03600 - výtokové ramínko s regulací teploty, elektronikou a elektromagnetickým ventilem, propojovací hadice, rohový ventil s filtrem a zpětnou klapkou (2 ks)
Nutné dokoupit zvlášť
- odpadová souprava
- dálkové ovládání
- napájecí zdroj
- aplikace Sanela Control
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 8591385036002 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | chrom |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | bezdotyková |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 311 mm |
| Délka výtoku: | 126 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
