Sanela Stojánková umyvadlová samouzavírací baterie SLT 100U (09000)
Kód: M162499Detailní popis produktu
Vlastnosti
Technické údaje
| Druh | umyvadlo |
|---|
Rozsah dodávky
Stojánková umyvadlová samouzavírací baterie
Nutné dokoupit zvlášť
- odpadová souprava
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8591385090004 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | chrom |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | tlačítková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 87 mm |
| Délka výtoku: | 108 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
