Sanela Piezo ovládání sprchy pro jednu vodu se speciálním antivandalovým krytem, 6 V SLS 01PBA (12018)
Kód: M186721Detailní popis produktu
Vlastnosti
- hygienický proplach
- antivandalové provedení
- použití pro věznice
- speciální antivandalový nerezový kryt, tloušťka 3 mm, bezpečnostní šrouby
- je určeno pro jednotrubkový přívod studené nebo tepelně upravené vody
- reaguje na mírné stlačení piezo tlačítka okamžitým spuštěním vody
- k vypnutí vody dojde po uplynutí nastavené doby (možno nastavit v rozsahu 10 s - 310 s), standardně 120 s
- opakovaným stlačením piezo tlačítka dojde k vypnutí vody
- hlídání stavu baterie
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 04
Technické údaje
| Ovládání | piezo |
|---|---|
| Napájení | bateriové |
| Regulace teploty | jednotrubkový přívod vody |
| Materiál | nerez |
| Rozměr nerezového krytu: | 170 x 170 x 10 mm |
| Rozměr montážní krabice: | 140 x 140 x 75 mm |
| Napájecí napětí: | 6 V |
| Životnost baterií: | 4 ks AA alkalických baterií 1,5 V, 2700 mAh (cca 2 roky při 100 sepnutích denně) |
| Doporučený pracovní tlak: | 0,1 - 0,6 MPa |
| Průtok: | 12 l/min. (inf. údaj) |
| Vstup vody: | vnější závit G 3/4" |
| Výstup vody: | vnější závit G 3/4" |
Rozsah dodávky
SLS 01PBA - obj. č. 12018 - nerezový kryt s elektronikou, plastová montážní krabice se šroubením, elektromagnetickým ventilem a kulovým ventilem, 4 x torx šroub, 4 ks alkalických baterií AA, 1,5 V, 2700 mAh, hydroizolační fólie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdotykové vodovodní baterieVodovodní baterie Sanela |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.38 kg |
| EAN: | 8591385120183 |
| Značka: | Sanela |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
