Sanela Nerezový antivandalový pisoár kulatý SLPN 06 (91060)
Kód: M162490Detailní popis produktu
Vlastnosti
- antivandalové provedení
- použití pro věznice
- závěsný nerezový pisoár s integrovanou splachovací hlavicí
- vyztužený polyuretanem (snížená hlučnost, zvýšená pevnost)
- montáž přes závitové tyče (M10, délka 190 mm) z druhé strany stěny
- materiál AISI - 304
- povrch matný
Technické údaje
| Ovládání | bez ovládání |
|---|---|
| Druh | pisoár |
| Vstup vody: | vnitřní závit G 3/8" |
Rozsah dodávky
SLPN 06 - obj. č. 91060 - nerezový pisoár se splachovací hlavicí, závitové tyče M10, nerezový odtok
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pisoáry a urinaly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8591385910609 |
| Značka: | Sanela |
| Hmotnost: | 9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
