Sanela Nerezové umyvadlo bez přepadu SLUN 17 (93170)
Kód: M162511Detailní popis produktu
Vlastnosti
- nerezové závěsné umyvadlo
- bez otvoru pro baterii (možnost jeho zhotovení na objednávku)
- materiál CrNi 18/10 (AISI-304), tloušťka 1 mm
- povrch matný
Technické údaje
| Druh | umyvadlo |
|---|---|
| Montáž | na stěnu |
Rozsah dodávky
SLUN 17 - obj. č. 93170 - nerezové umyvadlo, sifon, úchytová sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 8591385931703 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Typ umyvadla: | umývátko,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | bez přepadu |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Výška: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
