Sanela Nerezové dvojumyvadlo s přepadem SLUN 19 (93190)
Kód: M162512Detailní popis produktu
Vlastnosti
- SLUN 19 - závěsné nerezové dvojumyvadlo s přepadem, délka 1200 mm
- bez otvorů pro baterie (možnost jejich zhotovení na objednávku)
- možnost zhotovení otvorů pro zápustné dávkovače mýdla
- materiál AISI - 304
- vnitřní průměr umyvadla 320 mm
- povrch matný
Technické údaje
| Druh | umyvadlo |
|---|---|
| Montáž | na stěnu |
Rozsah dodávky
SLUN 19 - obj. č. 93190 - nerezové vícemístné umyvadlo, přepadové sady, sifony, úchytová sada
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 8591385931901 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | nerezová ocel |
| Typ umyvadla: | dvojumyvadlo,závěsné |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | bez otvoru |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Výška: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
