Sanela Nerezové antivandalové WC na podlaze stojící SLWN 05 (94050)
Kód: M162251Detailní popis produktu
Vlastnosti
- antivandalové provedení
- použití pro věznice
- na podlaze stojící WC kónického tvaru k uchycení na stěnu
- montáž přes závitové tyče (M10, délka 190 mm) z druhé strany stěny
- materiál CrNi 18/10 (AISI - 304), tloušťka 1,2 mm
- vyztužené polyuretanem (snížená hlučnost, zvýšená pevnost)
- povrch matný
Technické údaje
| Druh | WC |
|---|---|
| Montáž | z druhé strany stěny (závitové tyče) |
| Typ WC | na podlaze stojící |
Rozsah dodávky
SLWN 05 - obj. č. 94050 - nerezové WC, závitové tyče M10
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8591385940507 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | nerez |
| Materiál: | nerez |
| Akční nabídka: | SLEVA 5% |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | stojící |
| Tvar: | oblý |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | bez sedátka,bez nádržky |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 36 cm |
| Délka: | 45 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
