Sanela Automatický osoušeč rukou, bílý plastový kryt SLO 01L (79011)
Kód: M161154Detailní popis produktu
Vlastnosti
- štěrbinové elektrické osoušeče rukou
- reaguje na přítomnost rukou ve štěrbině automatickým spuštěním ofuku
- čas sepnutí možno nastavit v rozsahu 3 - 33 s, standardně 20 s
- přebytečná voda odtéká do nádržky ve spodní části, nedochází k znečištění podlahy pod osoušečem
Technické údaje
| Ovládání | infračervené |
|---|---|
| Napájení | 230V AC |
| Materiál | plast |
| Druh | osoušeče |
| Rozměry: | 650 x 300 x 230 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V/50 Hz |
| Rychlost vzduchu: | 300 km/h |
| Stupeň ochrany: | třída II, IP 31 |
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Hlučnost: | < 90 dB |
Rozsah dodávky
SLO 01L - obj. č. 79011 - elektrický osoušeč rukou, bílý plastový kryt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osoušeče rukou |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8591385790119 |
| Značka: | Sanela |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
