Sanela Automatický centrální nástěnný dávkovač mýdla, nerezová ramínka (3 ks), nádržka na mýdlo 6 l, 230 V AC SLZN 83E3 (85833)
Kód: M161225Detailní popis produktu
Vlastnosti
- jednoduché doplňování mýdla
- nízká spotřeba mýdla
- reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně spuštěním jedné dávky mýdla (čas dávkování mýdla možno nastavit v rozsahu 1,3 - 13 s), standardně 2,6 s
- možnost dodání 2 - 6 ks dávkovačů s centrální jednotkou dle požadavku zákazníka
- použití ve veřejném sektoru, nádržka na mýdlo 6 l
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
Technické údaje
| Druh | dávkovače mýdla a dezinfekce |
|---|---|
| Typ dávkovače | vícenásobný |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Dosah: | 0,11 - 0,15 m |
| Doporučená viskozita mýdla: | 10 mPa*s - 5000 mPa*s (nepoužívat chemická rozpouštědla ani desinfekce) |
Rozsah dodávky
SLZN 83E3 - obj. č. 85833 - nerezové ramínko s elektronikou (3 ks), centrální dávkovač mýdla s čerpadly na mýdlo a nádržkou na mýdlo 6 l, úchytová deska, přívodní hadičky a kabely v chránící trubce 80 cm, napájecí zdroj SLZ 01Y, dálkový ovladač SLD 03
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla a mýdlenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 8591385858338 |
| Značka: | Sanela |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
