Sanela Automatická umyvadlová nerezová baterie s dávkovačem mýdla pro teplou a studenou vodu s elektronikou ALS, 230 V AC, 1 l nádobka SLU 46MD (03467)
Kód: M162509Detailní popis produktu
Vlastnosti
- úsporný perlátor, průtok 6 l/min
- hygienický proplach
- jednoduché doplňování mýdla
- nízká spotřeba mýdla
- SLU 46MD je určena pro přívod teplé a studené vody, nastavení teploty ručně rohovými ventily
- použití v soukromém sektoru; nádoba na tekuté mýdlo 1 l
- reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
Technické údaje
| Ovládání | infračervené |
|---|---|
| Napájení | 230V AC |
| Regulace teploty | přívod teplé a studené vody |
| Materiál | nerez |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Dosah: | 0,14 - 0,2 m |
| Doporučený tlak: | 0,1 - 0,6 MPa |
| Průtok: | 6 l/min. (inf. data) |
| Vstup vody: | vnější závit G 1/2" |
| Doporučená viskozita mýdla: | 10 mPa*s - 5000 mPa*s (nepoužívat chemická rozpouštědla ani desinfekce) |
Rozsah dodávky
SLU 46MD - obj. č. 03467 - výtokové ramínko s elektronikou, Y-díl, propojovací hadice, rohový ventil s filtrem a zpětnou klapkou (2 ks), elektromagnetický ventil (1 ks), čerpadlo na mýdlo a nádoba na tekuté mýdlo 1 l, SLZ 07 - napájecí zdroj do zásuvky 230 V AC/24 V DC
Nutné dokoupit zvlášť
- odpadová souprava
- dálkové ovládání
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8591385034671 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | nerez |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | bezdotyková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 107 mm |
| Délka výtoku: | 114 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
