Sanela Automatická stojánková baterie s regulací, úzký výtok, dvě vody, metal grey matt, 24 V DC SLU 76HX (13765)
Kód: M186592Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
- obsahuje Bluetooth ovládání (placená aplikace Sanela control ke stažení)
- úsporný perlátor, průtok 6 l/min
- hygienický proplach otěruvzdorná
- povrchová úprava PVD
- možnost jednorázového nastavení regulace teploty vody a následné zaslepení víčkem
- elektromagnetický ventil je integrován v těle baterie
- je určena pro přívod teplé a studené vody, nastavení teploty páčkou
- reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně okamžitým spuštěním vody k vypnutí vody dojde po vyjmutí rukou po uplynutí nastavené doby (možno nastavit v rozsahu 0,25 - 7,75 s)
- bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
- možnost přepnutí do režimu START/STOP
- nastavení parametrů a komunikace s elektronikou pomocí aplikace Sanela control (Bluetooth) nebo dálkového ovladače SLD 03
Technické údaje
- Rozměry: 152 x 145 mm
- Hmotnost: 2,04 kg
- Napájecí napětí: 24 V
- Dosah: standardně 0,13 - 0,19 m v režimu START/STOP 0,05 - 0,15 m
- Doporučený pracovní tlak: 0,1 - 0,6 MPa
- Průtok: 6 l/min. (inf. údaj)
- vstup vody: vnější závit G 1/2"
Rozsah dodávky
SLU 76HX - obj. č. 13765 - výtokové ramínko s regulací teploty včetně modulu Bluetooth, elektronikou a elektromagnetickým ventilem, propojovací hadice, rohový ventil s filtrem a zpětnou klapkou (2 ks), záslepka regulace teploty
Nutné dokoupit zvlášť
- dálkové ovládání pro nastavení parametrů infračervených čidel nebo aplikaci Sanela Control
- napájecí zdroj
- odtoková souprava (sifon + výpust)
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdotykové vodovodní baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8591385137655 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | šedá |
| Určení: | umyvadlová |
| Ovládání: | bezdotyková |
| Montáž: | stojánková 1-otvorová |
| Typ: | klasická |
| Styl: | moderní |
| Vybavení: | bez výpusti |
| Výtok: | pevný |
| Výška: | 152 mm |
| Délka výtoku: | 97 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
