Sanela Automatická nástěnná termostatická baterie s elektronikou ALS, rozteč 100 mm, 9 V SLU 25BK (13254)
Kód: M186697Detailní popis produktu
Vlastnosti
- úsporný perlátor, průtok 6 l/min
- hygienický proplach
- použití ve zdravotnictví
- otočné výtokové ramínko
- je určena pro přívod teplé a studené vody, nastavení teploty termostatickou kartuší
- pojistka proti opaření
- uzavření horké vody při výpadku studené vody do 1 s
- tlak teplé a studené vody musí být stejný
- reaguje na přítomnost rukou ve snímané zóně okamžitým spuštěním vody
- k vypnutí vody dojde po vystoupení osoby ze snímané zóny (možno nastavit v rozsahu 0,25 - 7,75 s), standardně 3 s
- bezpečnostní funkce vypnutí vody po 5 minutách
- hlídání stavu baterie
- možnost přepnutí do režimu START/STOP
- nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
Technické údaje
| Ovládání | infračervené |
|---|---|
| Napájení | bateriové |
| Regulace teploty | s termostatickým ventilem |
| Materiál | chrom |
| Rozteč přívodů: | 100 mm |
| Napájecí napětí: | 9 V |
| Životnost baterie: | lithiová 9 V, typ u9VL (cca 2 roky při 100 sepnutích denně) |
| Dosah: | standardně 0,25 - 0,35 m |
| v režimu START/STOP 0,05 - 0,15 m | |
| Doporučený pracovní tlak: | 0,1 - 0,6 MPa |
| Průtok: | 6 l/min. (inf. údaj) |
| Vstup vody: | vnější závit G 1/2" |
Rozsah dodávky
SLU 25BK - obj. č. 13254 - baterie s výtokovým ramínkem, elektronikou, termostatem a elektromagnetickým ventilem, etážka (2 ks), chromovaná krytka (2 ks), filtr (2 ks), imbusový klíč, lithiová napájecí baterie SLA 09
Nutné dokoupit zvlášť
- odpadová souprava
- dálkové ovládání
- napájecí lithiová baterie, 9 V/1200 mAh
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdotykové vodovodní baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.4 kg |
| EAN: | 8591385132544 |
| Značka: | Sanela |
| Barva: | chrom |
| Určení: | umyvadlová |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
