Riho Winnipeg Rohová vana 145x145 cm, bílá (B010001005)
Kód: M70009Detailní popis produktu
RIHO WINNIPEG, krásná akrylátová rohová vana, rozměr 145x145cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28 kg |
| EAN: | 8714148315057 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Winnipeg |
| Tvar vany: | rohová symetrická |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 145 cm |
| Šířka: | 145 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 305 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
