Riho Omega Corner rohová vana 170x80 cm, levá, bílá lesklá (B098001005)
Kód: M183649Související produkty
Detailní popis produktu
Obdélníkové vany pro umístění do rohu Riho Omega s oválným vnitřním tvarem jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lesklého akrylátu tl. 5 mm. Jsou celoplošně vyztužené a obarvené bílou barvou.
Přepadový otvor s bílým přepadovým krytem, který lze měnit. Nastavitelné nožičky a chromovaná výpusť click/clack jsou součástí dodávky, sifon je dodáván samostatně v krabici.
Akrylátové vany jsou odolné vůči UV záření. Materiál je zcela neporézní a snadno se čistí. Povrch je příjemně teplý.
Technické informace:
- Rozměr 170x80x58 cm
- Hloubka 44 cm
- Objem 260 l
- Vysoce kvalitní akrylát
- Tenký okraj
- Minimalistický přepad
- Výškově nastavitelné podpěry
- Výpust a sifon součástí
Obsah dodávky:
- Rám s nožičkami
- Chromový click/clack sifon
- Kryt přepadu v barvě bílá lesk
- Dopojovací hadice k sifonu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714148611890 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Omega Corner |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | rohová symetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Šířka: | 80 cm |
| Objem: | 260 l |
| Hloubka: | 44 cm |
| Délka: | 170 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
