Riho Ocean posuvné dveře do niky 140x195cm (G006003120)
Kód: M61270Detailní popis produktu
Technické informace:
- Rozměr: 140x195 cm
- Rozměr niky: 138-140 cm
- Rozměr pevné části: 65,8-67,8 cm
- Šířka vstupu: 60 cm
- Univerzální zástěna pro levé i pravé provedení
- Moderní a elegantní sprchová zástěna s posuvnými dveřmi
- Bezbariérový vstup
- Tichý posuvný mechanismus plně skrytý v horním profilu
- Vysoce leštěný hliníkový profil
- Zakalené bezpečnostní sklo s tloušťkou 8 mm
- Standardní výška zástěn 195 cm
- Možnost regulace do 20 mm
- Speciální povrchová úprava skla technologií RIHO Shield
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8714148536421 |
| Značka: | Riho |
| Designová série: | Ocean |
| Typ konstrukce: | rámová |
| Typ dveří: | dvoudílné |
| Materiál výplně: | bezpečnostní sklo čiré |
| Orientace: | univerzální |
| Barva konstrukce: | stříbrná |
| Otevírání dveří: | posuvné |
| Tvar: | sprchové dveře |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Výška: | 195 cm |
| Šířka: | 140 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
