Riho Neo Rohová vana 140x140 cm, bílá (B076001005)
Kód: M70064Detailní popis produktu
Moderní, cenově dostupná akrylátová vana RIHO NEO, rozměr 140x140cm, objem 315L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8714148062630 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Neo |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby,sedací |
| Tvar vany: | rohová symetrická |
| Umístění: | rohová levá,rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 315 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
