Riho Future Obdélníková vana 180x80 cm, bílá (B074001005)
Kód: M70063Detailní popis produktu
RIHO FUTURE 180x80cm je oblíbená vetší akrylátová vana s objemem 225L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 8714148041178 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Future |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 225 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
