Riho Aryl Asymetrická vana 153,5x100 cm, levá, bílá (B022001005)
Kód: M70019Detailní popis produktu
Rohová asymetrická akrylátová vana Riho Aryl, levá, 153,5x100,5cm, objem 150L.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27 kg |
| EAN: | 8714148094891 |
| Značka: | Riho |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Aryl |
| Vlastnosti: | sedací |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 153,5 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Objem: | 150 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
