REA/S - Sprchové Dveře Montana 100 Gold brush KPL-K6389
Kód: 1608274Detailní popis produktu
Sprchové dveře v jednoduchém, elegantním designu a funkčnosti na nejvyšší úrovni. Pokud vaše koupelna potřebuje tyto vlastnosti, pak jsou naše sprchové dveře určeny právě vám. Tento výrobek má povrch Easy Clean, který usnadňuje jeho čištění.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 100 kg |
| EAN: | 5906366008573 |
| Značka: | Rea |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 100 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta2 |
| EAN: | 5906366008573 |
| Instalace: | Univerzální |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | KPL-K6389 |
| Profil: | Broušené zlato |
| Stavební šířka: | 2 cm |
| Tloušťka skla: | 6 mm |
| Typ otvírání: | Posuvné |
| Výrobce: | REA |
| Výška dveří: | 200 |
| Úprava skla: | Ano, na jedné straně okna |
| Šířka otvoru: | 50 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
