Ravak Ypsilon Wall volně stojící vana ke stěně, 178x86 cm, deepsea blue/bílá (XC00100070)
Kód: M186249Detailní popis produktu
Jemná, měkce tvarovaná akrylátová vana Ypsilon Wall nabízí dokonalé uvolnění. Citlivě pojaté vnější linie, které jí dodávají až romantické vyznění, se v horní partii lehce rozbíhají do stran a ruku v ruce s nadstandardní výškou vany poskytují uživateli pohodlnou oporu pro krk a hlavu. Aby relaxu nic nechybělo, delší stranu vany přirozeně doplňuje odkládací plocha určená ke zdi.
Vana Ypsilon je k dostání s krytkou přepadu a odtoku v chromové nebo černé variantě pro dokonalý soulad se zvolenými vodovodními bateriemi.
Romantická souhra siluety a pozadí. To přináší Ypsilon Wall, varianta naší elegantní solitérní vany ke zdi. Se širokým okrajem. A s dokonalou ergonomií pro vaši relaxaci.
Ypsilon je velkorysá vana, která vás přivítá i ve dvou. Perfektní symetrie zajistí pohodlí na obou stranách vany. Odtok s pozicí uprostřed nepřekáží. A vy se tak můžete soustředit jen na sebe.
Vana, která ozdobí vaši stěnu
Prestižní Nosal Design Studio navrhlo vanu tak, aby šetřila místo. Ke stěně. Proto se vejde i do menších koupelen. Rozšířený lem využijete jako odkládací prostor pro všechno, co potřebujete.
Nechte do koupelny vstoupit barvy
Solitérní vany s barevným pláštěm jsou nejen funkčním prvkem koupelny, ale také designovým kouskem, který dodá vaší koupelně originalitu a eleganci. Objevte barevné vany a vyberte si tu pravou, která bude ladit s vaším osobním vkusem a vytvoří harmonický prostor.
Technické informace:
- rozměry: 178 x 86 cm
- materiál: litý akrylát
- barevné provedení vany vnější/vnitřní: Deepsea Blue/bílá
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 245 l
- provedení: ke stěně
- vanový odtokový komplet je součástí vany
- krytka přepadu a odtoku:bílá
Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou. Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii). Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení.
K vaně doporučujeme zvolit i vanové napouštění vodopádem nebo podomítkovou baterii.
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8592626085308 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | jiné |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Ypsilon Wall |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu |
| Umístění: | volně stojicí ke zdi |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 178 cm |
| Šířka: | 86 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 245 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
