Ravak Ypsilon volně stojící vana ke stěně, 180x80 cm, alabaster pink/bílá (XC00100085)
Kód: M186254Související produkty
Detailní popis produktu
Série Ravak Ypsilon:
Nová dimenze pohodlí v solitérní vaně. Název Ypsilon dostala podle siluety, která zmíněné písmeno připomíná svou jemně zalomenou přímkou. Strohou symetrii tvarů zjemnil designér citlivým pojetím vnějších liniích s až romantickým vyzněním. Nekomplikovaným tvarem vana odpovídá současnému modernímu designu, zároveň ale poskytuje novou dimenzi pohodlí. Vana Ypsilon se v oblasti ramen lehce rozpíná do stran a vybízí tak k pohodlnému položení rukou, otevření hrudníku a k relaxaci krku i hlavy. Komfort při ležení ve vaně Ypsilon v kombinaci s účinky teplé lázně dodávají tělu jedinečný pocit volnosti.
Volně stojící vana Ravak Ypsilon je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
Dokonalost, která nezestárne
Vanu navrhl úspěšný designér Kryštof Nosál. Nadčasové křivky a precizní provedení Ypsilon uznala i nezávislá porota. Získala mezinárodní ocenění Red Dot za produktový design.
Nechte do koupelny vstoupit barvy
Solitérní vany s barevným pláštěm jsou nejen funkčním prvkem koupelny, ale také designovým kouskem, který dodá vaší koupelně originalitu a eleganci. Objevte barevné vany a vyberte si tu pravou, která bude ladit s vaším osobním vkusem a vytvoří harmonický prostor.
Tahle vana se prostě nikdy neokouká. Sluší jí to všude Díky esteticky čistým tvarům vynikne vana Ypsilon v každém interiéru. Zapadne jak do romantické koupelny, tak do industriálního stylu, kde vytvoří nevšední kontrast.
Ypsilon je velkorysá vana, která vás přivítá i ve dvou. Perfektní symetrie zajistí pohodlí na obou stranách vany. Odtok s pozicí uprostřed nepřekáží. A vy se tak můžete soustředit jen na sebe.
Technické informace:
- rozměry: 180 x 80 cm
- materiál: litý akrylát
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 270 l
- brutto hmotnost 55 kg
- provedení: volně stojící vanová
- vanový odtokový komplet je součástí vany
- barevné provedení vany vnější/vnitřní: Alabaster Pink/bílá
- krytka přepadu a odtoku: bílá
- nelze doplnit vanovou zástěnou
Obsah dodávky:
- vana Ravak Ypsilon
- vanový odtok komplet: přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra
- vanová podpora - sada nožiček
Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii).
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55 kg |
| EAN: | 8592626085445 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | jiné |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Ypsilon |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 270 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
