Ravak Vanda Obdélníková vana 160x70 cm, bílá (CP11000000)
Kód: M60668Detailní popis produktu
Obdélníková vana Ravak Vanda II je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo bočního a čelního ergonomicky tvarovaného panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou VS2, VS3, VS5, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, případně vanovými dveřmi AVDP3.
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 160 x 70 x 44 cm
- Objem: 180 l
- Materiál: lítý akrylát
- Barva: bílá
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23.4 kg |
| EAN: | 8595096891486 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Vanda |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 180 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
