Ravak Supernova čtyřúhelníkový sprchový kout SRV2+SRV2, 80x80x195 cm, černá, dekor transparent (14V403O2Z1S)
Kód: M185509Detailní popis produktu
Ravak série Supernova:
Modelová řada Supernova zahrnuje zákaznicky nejoblíbenější kouty na trhu. Poměrem účelnosti a moderní estetiky představuje Supernova výhodné nadčasové řešení pro každou koupelnu.
Pojezdový systém sprchových koutů Supernova je opatřen patentovaným systémem AntiBlock, který dlouhodobě zaručuje bezchybný chod sprchového koutu, dveře se nezadrhávají a nekříží. Testovaná životnost je 1 000 000 otevření a zavření. Na technické řešení AntiBlock u sprchových koutů v řadě Supernova je poskytována záruka 10 let.
Konstrukce sprchových koutů Supernova je ze silnostěnného hliníku a má vysoce kvalitní povrchovou úpravu. Hodí se tak nejen do koupelen v domácnostech, ale i do prostor jako jsou hotely či penziony.
Technické informace:
- rozměr: 80x80 cm
- montážní rozměry 77-79x195 cm
- vstup 43,1 cm
- barevné provedení: černá
- otevírání dveří: posuvné, AntiBlock
- skla s patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®
- výplň z bezpečnostního skla: 3 mm; transparent
- výška výrobku: 195 cm
Rohový sprchový kout je složen ze dvou samostatných produktů, dvou posuvných sprchových dveří.
Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničku RAVAK Angela, Perseus Pro, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro Flat nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Použitím nastavovacího profilu NPS lze výrobky rozšířit o 20 mm, proto se dokonale přizpůsobí stavebním nerovnostem až o 4 cm na každé straně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 34.51 kg |
| EAN: | 8592626083137 |
| Značka: | RAVAK |
| Designová série: | Supernova |
| Typ konstrukce: | rámová |
| Materiál výplně: | bezpečností sklo s dekorem |
| Orientace: | univerzální |
| Barva konstrukce: | černá |
| Otevírání dveří: | posuvné |
| Tvar: | rohový |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Výška: | 195 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 80 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
