Ravak Roll Sprchový kout RORV2 90x90 cm, chrom lesk, transparent (X14V70C00Z1)
Kód: M190881Detailní popis produktu
Oblíbený walk-in i pro menší koupelny
V řadě sprchových koutů Roll najdete také oblíbené "walk-in" provedení. Posuvný díl může být většinu času zasunutý, takže v prostoru nepřekáží a koupelna působí vzdušněji. Při sprchování jej jednoduše vysunete a získáte širokou, funkční sprchovou zástěnu.
Jistota v každém otevření
Pojezdová kolečka se zapouzdřenými ložisky zajišťují stabilní a plynulý chod posuvného systému. Díky jejich odolné konstrukci nehrozí nepříjemné zasekávání či poskakování dveří a posuv bude spolehlivě sloužit po mnoho let.
Moderně i klasicky
Sprchový kout můžete instalovat přímo na podlahu, ať už máte dlažbu nebo jiný povrch, ale také na vaničku z litého mramoru.
Štít proti usazeninám
I ta nejčistší voda zanechává stopy. A to je (vodní) kámen úrazu. Skla chráníme patentovanou technologií RAVAK AntiCalc®. Ta působí proti usazování vodního kamene a úklid tak bude zase o něco lehčí.
Záruka 5 let
Za kvalitou našich výrobků si stojíme. Proto ke sprchovému koutu získáte prodlouženou pětiletou záruku.
Technický popis
- rozměr: 90x90 cm
- barevné provedení: chrom
- výplň z bezpečnostního skla: 8 mm; Transparent
- výška výrobku: 195 cm
Sprchový kout se skládá ze dvou pevných a dvou posuvných dílů, které se pohybují pomocí spodních pojezdových koleček v kolejničce.
Montuje se do obloženého rohu koupelny přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí nebo na vaničky Ravak Angela, Perseus Pro, Perseus Pro Flat a Perseus Pro Chrome.
Vzpěry jsou součástí balení dveří.
Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 80.1 kg |
| EAN: | 8592626097363 |
| Značka: | RAVAK |
| Designová série: | Roll |
| Tvar: | rohový |
| Výška: | 195 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Délka: | 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
