Ravak NewDay Rohová vana 150x150 cm, bílá (C661000000)
Kód: M60637Detailní popis produktu
Série rohových van Ravak New Day, láká na jednoduché, čisté tvary a dostatek prostoru pro relaxaci. Vany navržené s jediným účelem, a to poskytnout maximální pohodlí. Chvíle klidu si můžete vychutnat i ve dvou, díky odtoku umístěnému uprostřed a pozvolnému sklonu zádové části. Tato série je obdařena praktickým sedátkem, které můžete využít i jako odkládací prostor.
Rohová vana Ravak New Day je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního a bočního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům.
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 150 x 150 x 45 cm
- Objem: 295 l
- Materiál: lítý akrylát
- Barva: bílá
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 33.5 kg |
| EAN: | 8595096890854 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | NewDay |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | rohová symetrická |
| Umístění: | rohová levá,rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 150 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 295 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
