Ravak Freedom Wall II Tec volně stojící vana 170x87 cm, bílá, krytky chrom (CC71000000)
Kód: M186561Související produkty
Detailní popis produktu
Vana, která ozdobí vaši stěnu
Užívejte si luxusní design i tam, kde musíte myslet na prostorové možnosti. Freedom Wall II Tec je solitérní vana, která patří ke zdi. Díky tomu ozdobí také menší koupelny. Rozšířený lem využijete jako odkládací prostor pro všechno, co potřebujete.
Nechte do koupelny vstoupit barvy
Solitérní vany s barevným pláštěm jsou nejen funkčním prvkem koupelny, ale také designovým kouskem, který dodá vaší koupelně originalitu a eleganci. Objevte barevné vany a vyberte si tu pravou, která bude ladit s vaším osobním vkusem a vytvoří harmonický prostor.
Krytky v chromu, černé nebo bílé?
Hledáte dokonalé kombinace? Propojte prvky koupelny pomocí barev a detailů. Vyberte si barevnou verzi pro krytku odtoku vany. Varianty jsou chromová a černá.
Materiál v té nejvyšší kvalitě
Použitý je nejkvalitnější litý akrylát, který zaručuje odolnost proti poškrábání, barevnou stálost a chemickou odolnost. Tento lesklý a neporézní povrch se dobře čistí a má antibakteriální vlastnosti.
Technické informace:
- rozměry: 170 x 87 cm
- materiál: litý akrylát
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 260 l
- brutto hmotnost 48 kg
- provedení: volně stojící (ke stěně)
- vanová zástěna: ne
- vanový odtokový komplet je součástí vany
- barevné provedení vany vnější/vnitřní: bílá/bílá
- krytka odtoku: chrom
Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou.
Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení.
K vaně nabízíme i volně stojící baterii zabudovatelnou do podlahy. Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii).
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 8592626085476 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Freedom Wall II Tec |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojicí ke zdi |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 87 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 260 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
