Ravak Freedom Volně stojící vana 169x80 cm, odtokový komplet, bílá (XC00100020)
Kód: M60918Detailní popis produktu
Série volně stojících van Ravak Freedom je předurčena k nabourání zažitých konvencí ve vztahu vany k prostoru. Solitérní vana se stává středobodem koupelnového prostoru, ve kterém působí majestátně a nespoutaně. Relaxace plná svobody bez limitů, to znamená Ravak Freedom.
Svobodně, ale spolu. Takto by se dala popsat filozofie solitérní vany Ravak Feedom O. Svoboda přinesená umístěním do prostoru se projeví při výběru strany, která vám během koupele dopřeje pěknější výhledy. Oblý tvar zajistí pocit bezpečí i ve volném prostoru. Symetrie a mírné prohnutí v zádové části v kombinaci s komfortními rozměry tvoří z této vany ideální nástroj pro relaxaci ve dvou.
Volně stojící vana Ravak Freedom O je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
Vlastnosti:
- rozměry: 169 x 80 cm
- materiál: litý akrylát
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 285 l, brutto hmotnost 47 kg
- provedení: volně stojící
- vanová zástěna: ne
- vanový odtokový komplet je součástí vany
- krytka odtoku: bílá/černá/chrom
Upozornění:
- Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou.
- Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii).
- Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení.
- Krytka odtoku s funkcí ClickClack je dodávána v bílé barvě.
- Balení 3v1 navíc obsahuje i černou a chromovou variantu pro snadnou výměnu podle vašich preferencí.
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 47 kg |
| EAN: | 8592626006136 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Freedom |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 169 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 44,5 cm |
| Objem: | 285 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
