Ravak Freedom O Tec volně stojící vana, 170x77 cm, smoke grey/bílá (CD31500000)
Kód: M185526Související produkty
Detailní popis produktu
Vana Freedom O Tec
Neomezujte se. Relaxujte. Pozvolně oblé křivky volně stojící vany Freedom O navozují v koupelně uklidňující atmosféru a příjemně objímají tělo.
Pro milovníky relaxace
Široké dno poskytuje překvapivě velký vnitřní prostor pro maximální pohodlí.
Nechte do koupelny vstoupit barvy
Solitérní vany s barevným pláštěm jsou nejen funkčním prvkem koupelny, ale také designovým kouskem, který dodá vaší koupelně originalitu a eleganci. Objevte barevné vany a vyberte si tu pravou, která bude ladit s vaším osobním vkusem a vytvoří harmonický prostor.
Materiál v té nejvyšší kvalitě
Používáme jen nejkvalitnější litý akrylát, který zaručuje odolnost proti poškrábání, barevnou stálost a chemickou odolnost. Tento lesklý a neporézní povrch se dobře čistí a má antibakteriální vlastnosti.
Technické informace:
- rozměry: 170 x 77 cm
- materiál: litý akrylát
- varianta vyztužení: LA - sklolaminát
- objem: 285 l
- brutto hmotnost 42,2 kg
- provedení: volně stojící
- vanová zástěna: ne
- vanový odtokový komplet je součástí vany
- barevné provedení vany vnější/vnitřní: Smoke Grey/bílá
- krytka odtoku: bílá
Vanu nelze doplnit vanovou zástěnou.
Vanový odtokový komplet (tj. přepad, pileta, sifon, zápachová uzávěra) a podpora (nožičky) jsou součástí balení.
K vaně nabízíme i volně stojící baterii zabudovatelnou do podlahy. Veškerý rozvod musí být veden podlahou (jak odpadový, tak přívody vody pro podlahovou baterii).
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Volně stojící vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 42.2 kg |
| EAN: | 8592626081775 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá,šedá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Freedom O Tec |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně sifonu,včetně podpěr |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | volně stojící do prostoru |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 77 cm |
| Hloubka: | 44 cm |
| Objem: | 285 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
