Ravak Chrome Umyvadlo, 80x49 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, bílé (XJG01180000)
Kód: M60952Detailní popis produktu
Umyvadla série Ravak Chrome jsou hravá a vizuálně zajímavá. Díky přímým liniím a oblým vnitřním tvarům mycího prostoru působí umyvadlo jako promyšlený a harmonický celek. Tato umyvadla se díky velkému množství rozměrů a provedení hodí takřka do všech koupelen. Mezi umyvadly série Chrome najdete prostorné dvoujumyvadlo, malé umývátko nebo umyvadla klasické koncepce. Pro navýšení odkládací a úložné kapacity doporučujeme vybavit umyvadla umyvadlovou skříňkou stejné série.
Nástěnné umyvadlo Ravak Chrome 800 s přepadem je vyrobeno z litého mramoru, který vzniká smísením mletého dolomitu s polyesterovou pryskyřicí a následně je odléván do forem. Tento postup zajišťuje stejnorodost bez fyzikálně-mechanických anomálií. Takto vzniklý výrobek vyniká vysokou pevností, tepelnou izolací, tvarovatelností a dokonale rovnými plochami. Umyvadlo z litého mramoru je opatřeno bílou povrchovou úpravou Gelcoat, ta zajišťuje umyvadlu neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění umyvadla.
Umyvadlo Chrome 800 je součástí konceptu Chrome, který se vyznačuje organickým snoubením stylu s užitkem. Pro designově ucelené řešení Vaší koupelny doporučujeme umyvadlo kombinovat s ostatními produkty, které jsou součástí tohoto konceptu (např. zástěna, sprchový kout a vanička, odtokový žlab, sedátko, koupací vana, baterie, WC či koupelnové doplňky a nábytek).
Umyvadlová pileta a sifon nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 80 x 49 x 16,5 cm
- Materiál: litý mramor (kompozitní - litá směs dolomitu a pryskyřice)
- Otvor pro baterii: 3,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23.2 kg |
| EAN: | 8592626000158 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | litý mramor |
| Designová série: | Chrome |
| Typ umyvadla: | závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné,do nábytku |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 49 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
