Ravak Avocado Asymetrická vana 160x75 cm, levá, bílá (CQ01000000)
Kód: M60670Detailní popis produktu
Malé koupelny si žádají rafinovaná řešení. Právě proto spatřila světlo světa série Ravak Avocado, která mistrně pracuje s prostorem a nabídne vám tak vše, co od moderní koupelny čekáte. Asymetrická vana kompaktních rozměrů nabízí dostatečný vnitřní prostor pro pohodlné koupání. Její zaoblené tvary a promyšlené linie vám zajistí pocit bezpečí. Vanu je vhodné kombinovat s umyvadlem stejné série, spolu tvoří harmonický celek s dokonalou funkčností.
Asymetrická vana Ravak Avocado v levém provedení je vyrobená z litého akrylátu a vyztužená sklolaminátem. Toto řešení výrazně vylepšuje vlastnosti vany, která se pak nedeformuje, nepraská a díky tomu si dlouhodobě zachovává svůj tvar. Litý akrylát zajišťuje vaně neporézní povrch, který se vyznačuje vysokým leskem a zamezuje ulpívání částic na povrchu vany. Hladký povrch má antibakteriální vlastnosti a usnadňuje čištění vany.
K individualizaci vany můžete využít zdění a obložení keramikou nebo čelního panelu. Panely vynikají jednoduchou a rychlou instalací a přizpůsobí styl vany vašim požadavkům.
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 160 x 75 x 47,5 cm
- Objem: 175 l
- Materiál: litý akrylát
- Barva: bílá
Na všechny vany RAVAK je poskytována záruka 30 let. Instalace musí být provedena v souladu s montážním návodem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21.5 kg |
| EAN: | 8595096840194 |
| Značka: | RAVAK |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | akrylát |
| Designová série: | Avocado |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 47,5 cm |
| Objem: | 175 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
