Rako Roof dekor bílošedá 40x40 (WDV42668)
Kód: 1010106Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Roof dekor bílošedá 40x40.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 21.4 kg |
| EAN: | 5901771012856 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | šedá |
| Druh výrobku: | dekor |
| Mrazuvzdornost: | ne |
| Povrch: | hladký, pololesklý |
| Rektifikace: | ano |
| Designová série: | Roof |
| Formát: | 40x40 |
| Hmotnost: | 3,15 kg |
| Katalogové číslo: | WDV42668 |
| Ks/bal: | 3 |
| Množství na paletě: | 72 set |
| Rozměr: | 39,8x39,8x1 |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Velikost balení: | 3 set |
| Výrobce: | RAKO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
