Rako Next mozaika béžová 30x30 (WDM05505)
Kód: 1010457Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Next mozaika béžová 30x30.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mozaiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Značka: | Rako |
| Barva: | béžová |
| Druh: | mozaika |
| Druh výrobku: | mozaika |
| Mrazuvzdornost: | ne |
| Povrch: | strukturovaný, matný |
| Rektifikace: | ano |
| Designová série: | Next |
| Formát: | 30x30 |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Katalogové číslo: | WDM05505 |
| Ks/bal: | 4 |
| Množství na paletě: | 576 set |
| Rozměr: | 29,8x29,8x0,8 |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Velikost balení: | 4 set |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
