Rako Fashion mozaika oranžová 30x30 (VDM05048)
Kód: 1001595Detailní popis produktu
Rako Fashion mozaika oranžová 30x30.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mozaiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Značka: | Rako |
| Barva: | oranžová |
| Druh: | mozaika |
| Druh výrobku: | mozaika |
| Mrazuvzdornost: | ne |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Fashion |
| Formát: | 30x30 |
| Hmotnost: | 1,9 kg |
| Katalogové číslo: | VDM05048 |
| Ks/bal: | 4 |
| Množství na paletě: | 432 set |
| Rozměr: | 29,8x29,8x1 |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Velikost balení: | 4 set |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
