Rako Extra mozaika bílošedá 30x30 (WDM05722)
Kód: 1008186Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Extra mozaika bílošedá 30x30.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mozaiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Značka: | Rako |
| Barva: | šedá |
| Druh: | mozaika |
| Druh výrobku: | mozaika |
| Mrazuvzdornost: | ne |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ano |
| Designová série: | Extra |
| Formát: | 30x30 |
| Hmotnost: | 1,17 kg |
| Katalogové číslo: | WDM05722 |
| Ks/bal: | 3 |
| Množství na paletě: | 432 set |
| Rozměr: | 29,8x29,8x0,7 |
| Tloušťka: | 7 mm |
| Velikost balení: | 3 set |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
