Rako Color two mozaika šedá 30x30 (GRS05610)
Kód: 1008106Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Color two mozaika šedá 30x30.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mozaiky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| Značka: | Rako |
| Barva: | šedá |
| Druh: | mozaika |
| Druh výrobku: | mozaika |
| Mrazuvzdornost: | ANO |
| Povrch: | strukturovaný, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Color two |
| Balení na paletě: | 60 |
| Formát: | 30x30 |
| Hmotnost: | 12,9 kg |
| Katalogové číslo: | GRS05610 |
| Ks/bal: | 11 |
| Množství na paletě: | 60 m² |
| Množství v balení: | 1 m2 |
| Otěruvzdornost: | PEI 4 |
| Protiskluz: | R10/B |
| Rozměr: | 29,8x29,8x0,6 |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Velikost balení: | 1 m² |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
