Rako Boa obkládačka bílá 30x60 (WAKVK525)
Kód: 1010330Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Boa obkládačka bílá 30x60.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obklady |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5902557373642 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | bílá |
| Druh výrobku: | obklad |
| Mrazuvzdornost: | ne |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ano |
| Designová série: | Boa |
| Balení na paletě: | 40 |
| Formát: | 30x60 |
| Hmotnost: | 14,78 kg |
| Katalogové číslo: | WAKVK525 |
| Ks/bal: | 8 |
| Množství na paletě: | 57.6 m² |
| Množství v balení: | 1.44 m2 |
| Otěruvzdornost: | neurčeno |
| Protiskluz: | neurčeno |
| Rozměr: | 29,8x59,8x0,8 |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Velikost balení: | 1.44 m² |
| Výrobce: | RAKO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
