Rako Betonico dlaždice slinutá bílošedá 45x45 (DAA4H790)
Kód: 1009614Související produkty
Detailní popis produktu
Rako Betonico dlaždice slinutá bílošedá 45x45.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5902557373710 |
| Značka: | Rako |
| Barva: | šedá |
| Druh výrobku: | dlažba |
| Mrazuvzdornost: | ANO |
| Povrch: | hladký, matný |
| Rektifikace: | ne |
| Designová série: | Betonico |
| Balení na paletě: | 34 |
| Formát: | 45x45 |
| Hmotnost: | 17,4 kg |
| Katalogové číslo: | DAA4H790 |
| Ks/bal: | 6 |
| Množství na paletě: | 41.14 m² |
| Množství v balení: | 1.21 m2 |
| Otěruvzdornost: | PEI 5 |
| Protiskluz: | R10/B |
| Rozměr: | 44,8x44,8x0,8 |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Velikost balení: | 1.21 m² |
| Výrobce: | RAKO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
