Novaservis - sprchová minisouprava Nostris, černá (U99BL)
Kód: U99BLDetailní popis produktu
<p>Sprchová minisouprava s 3polohovou úspornou růžicí s <strong>průtokem 9 l/min</strong>., která umožňuje efektivní šetření vody bez omezení komfortu sprchování. Součástí je plastová hadice o délce 150 cm s <strong>Antitwist </strong>systémem, který zabraňuje překrucování při každodenním používání, a výklopný držák pro snadné nastavení směru sprchy.<br />Kvalitní materiály a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivý provoz. Snadná montáž a jednoduchá údržba přinášejí každodenní pohodlí a jistotu při používání.</p>
<p><strong>Doporučujeme kombinovat se sérií Ferro Nostris Black.</strong></p>
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové soupravy a sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 5903738273942 |
| Značka: | Novaservis |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 97 mm |
| Výška: | 250 mm |
| Délka sprchové hadice: | 1500 mm |
| Délka sprchové růžice: | 250 mm |
| Materiál ruční sprchy: | ABS |
| Materiál sprchové hadice: | PVC |
| Provedení: | černá |
| Průtoková skupina: | Z |
| Systém úspory vody: | Ano |
| Typ proudu: | déšť,zpráva,smíšená |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
