MEXEN/S - Velar sprchový kout 150 x 70, transparent, zlatá kartáčovaná 871-150-070-01-55
Kód: 1264107Detailní popis produktu
Specifikace produktu:Rozměr: 150x70 cm (dveře 150 cm, stěna 70 cm)
Výška: 200 cm
Instalace: Univerzální
Vstup: Posuvné dveře
Barva skla: Transparent - Transparent
Povrchová úprava: broušené zlato
Typ skla: Tvrzené
Tloušťka skla: 8 mm
Profil: Hliník
Povlak pro snadné čištění
Vyrovnání nerovností stěny
Nastavení šířky
Lze namontovat na sprchovou vaničku nebo dlaždice
Nejvyšší kvalita jednotlivých rolí
Rukojeť z nerezové oceli
Sada těsnění pro odvod vody
Hliníkový těsnící práh dveří
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 88.5 kg |
| EAN: | 5905315217646 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 150 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 70 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | ram2 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315217646 |
| Instalace: | Univerzální |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 871-150-070-01-55 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | kartáčované zlato |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Velar |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
| Šířka otvoru: | 650 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
