MEXEN/S - Velar L dvoukřídlá posuvná vanová zástěna 120 x 150, transparent, měď kartáčovaná 896-120-003-01-65
Kód: 1582614Detailní popis produktu
Technické údaje:
Šířka: 120 cm
Výška: 150 cm
2-listý typ
Instalace: Univerzální
Typ: Pohyblivý/Rozšiřitelný
Typ skla: Tvrzené
Barva skla: Transparentní
Tloušťka skla: 8 mm
Povrchová úprava: broušená měď
L-úhlový stabilizátor
Povlak pro snadné čištění
Vyrovnání nerovností stěny
Sada těsnění pro odvod vody
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 53.2 kg |
| EAN: | 5905315274946 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 150 cm |
| Balení: | ramhk |
| EAN: | 5905315274946 |
| Kód: | 896-120-003-01-65 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Kartáčovaná měď |
| Série: | Velar L |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Pohyblivý |
| Výplň: | Transparent |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
