MEXEN/S - Stone+ obdélníková sprchová vanička 200 x 100, černá, mřížka zlatá 44701020-G
Kód: 1381741Detailní popis produktu
Technická data:
Rozměr: 200 x 100 x 3 cm
Černá barva
Typ: Obdélníkový , Ultra plochý
Instalace: Do podlahy nebo na podlahu
Materiál: Minerální kompozit
Kamenná struktura
Odolný produkt, který se nedeformuje
Maximální stabilita díky dobré odolnosti proti nárazu
Sada obsahuje sifon, který se čistí shora
Průměr odtoku: 90 mm
Povrchová úprava mřížky: zlatá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26.43 kg |
| EAN: | 5905315223678 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 200 |
| Výška: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 100 |
| Balení: | paleta1 |
| EAN: | 5905315223678 |
| Kód: | 44701020-G |
| Materiál: | Minerální kompozit |
| Povrch: | Struktura |
| Průměr odpadu: | 90 mm |
| Sifon: | Ano |
| Série: | Stone+ |
| Typ mřížky: | Zlatý |
| Výrobce: | Mexen |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
