MEXEN/S - Rox vanová zástěna 2-křídlová posuvná 180 + 90 x 150, transparent, chrom 8C9-180-090-01-00
Kód: 1974084Detailní popis produktu
Technické údaje: Šířka: 180 cm Boční stěna: 90 cm Výška: 150 cm Typ: 2-křídlé + boční stěna Montáž: Univerzální Typ: Posuvné/Posuvné Typ skla: Tvrzené Barva skla: Průhledná Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava: Chrom Profil: Hliník Povlak pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních seřizovacích prvků Vodítka s funkcí tlumeného zavírání Možnost sklopení dveří pro čištění síta Elastomerová těsnění pro odvod vodyDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5905315707970 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | chrom |
| Šířka: | 180 |
| Výška: | 150 cm |
| Balení: | paleta1 |
| EAN: | 5905315707970 |
| Kód: | 8C9-180-090-01-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Chrom |
| Série: | Rox |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | 2křídlé + boční stěna |
| Výplň: | Transparent |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
