MEXEN/S - Rox sprchový kout posuvný 130 x 100, transparent, zlato 8C2-130-100-50-00
Kód: 1963658Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 130x100 cm (dveře 130 cm, stěna 100 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Zlatá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Možnost instalace na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních prvků Vodítka s funkcí tichého zavírání Posuvník zajišťující tichý chod dveří Možnost vyklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění pro odvod vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 35 kg |
| EAN: | 5905315680075 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 130 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 100 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315680075 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2-130-100-50-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Transparent |
| Šířka otvoru: | 625 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
