MEXEN/S - Rox posuvné sprchové dveře 190, transparent, zlatá 8C2-190-002-50-00
Kód: 1967134Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 190x200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Posuvný Barva skla: Průhledná Povrchová úprava: Zlatá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Dva montážní systémy: - S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn - Bez profilu pro dokonale rovné stěny Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvu a nastavení dveří Posuvník zajišťující tichý chod dveří Možnost naklopení dveří pro čištění kabiny Magnetický proužek a elastomerové těsnění, které odvádějí vodu Hliníkový těsnicí práh dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dveře do sprchových koutů |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3 kg |
| EAN: | 5905315748010 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 190 |
| Výška: | 200 cm |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315748010 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2-190-002-50-00 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Zlatý |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Výplň: | Transparent |
| Šířka otvoru: | 922 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
