MEXEN/S - Rox Duo sprchový kout posuvný 120 x 120, černá kratka, černá 8C2D-120-120-70-77
Kód: 1968036Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 120x120 cm (pravé dveře 120 cm, levé dveře 120 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Univerzální Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Černá mřížka Povrchová úprava: Černá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povlak pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Dva montážní systémy: - S profilem, který umožňuje vyrovnání nerovností stěn - Bez profilu pro dokonale rovné stěny Možnost montáže na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvu a nastavení dveří Posuvník zajišťující tichý chod dveří Možnost sklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění, která odvádějí vodu Hliníkový těsnicí práh dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5905315752970 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 120 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315752970 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2D-120-120-70-77 |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Čtvercová |
| Výplň: | Černá krátká |
| Šířka otvoru: | 625 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
