MEXEN/S - Rox-3S sprchový kout 3 stěnný , posuvný pravá 140 x 70, černá okraj, černá 8C2-140-070-70-70-3S-P
Kód: 1964436Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 140x70 cm (pravé dveře 140 cm, stěny 70 cm) Výška: 200 cm Strana instalace: Pravá Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Černý rám Povrchová úprava: Černá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Možnost instalace na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních prvků Vodítka s funkcí tichého zavírání Posuvník zajišťující tichý chod dveří Možnost vyklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění pro odvod vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5905315743879 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 140 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 70 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315743879 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2-140-070-70-70-3S-P |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox-3S |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Černý rám |
| Šířka otvoru: | 683 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
