MEXEN/S - Rox-3S sprchový kout 3 stěnný , posuvný levá 130 x 90, černá kratka, černá 8C2-130-090-70-77-3S-L
Kód: 1963578Detailní popis produktu
Specifikace produktu: Rozměr: 130x90 cm (levé dveře 130 cm, stěny 90 cm) Výška: 200 cm Strana montáže: Levá Vchod: Posuvné dveře Barva skla: Černá mřížka Povrchová úprava: Černá Profil: Hliník Typ skla: Tvrzené Tloušťka skla: 8 mm Povrchová úprava pro snadné čištění Možnost nastavení šířky Možnost instalace na sprchovou vaničku nebo obklady Neviditelný mechanismus posuvných a dveřních prvků Vodítka s funkcí tlumení zavírání Posuvník zajišťující tichý chod dveří Možnost vyklopení dveří pro čištění kabiny Elastomerová těsnění pro odvod vody Hliníkový práh těsnění dveříDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4 kg |
| EAN: | 5905315745804 |
| Značka: | MEXEN/S |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 130 |
| Výška: | 200 cm |
| Hloubka: | 90 |
| AKLIMATIZACE: | Před instalací se musí zajistit dostatečná AKLIMATIZACE zboží podle ročního období, minimálně 48 hodin při pokojové teplotě. |
| Balení: | paleta1 |
| Bezpečnostní sklo: | Ano |
| EAN: | 5905315745804 |
| Instalační rozměr: | POZOR: Přesný instalační rozměr je v dokumentaci, označení v produktu není instalační rozměr. |
| Kód: | 8C2-130-090-70-77-3S-L |
| Ochranný povrch: | Ano |
| Profil: | Černá |
| Provedení: | Posuvné |
| Série: | Rox-3S |
| Tloušťka výplně: | 8 mm |
| Typ: | Obdélníkový |
| Výplň: | Černá krátká |
| Šířka otvoru: | 633 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
